Continue to cart ×

Your tickets have been reserved, so don’t hesitate to explore more events, before you check out


More events from
Spillestedet Stengade

Spillestedet Stengade Medlemsskab t.o.m. Generalforsamling 2023

http://www.stengade.dk
Organizer Spillestedet Stengade
Venue Spillestedet Stengade
Spillestedet Stengade
Date 30. April 2023
Open from 18:00 to 23:00
Show starts 18:30

Medlemsskab af Spillestedet Stengade t.o.m. generalforsamling 2023.

Vil du melde dig i foreningen kan du få link til køb af medlemskab ved henvendelse til bestyrelsen, dette gøres med at sende mail til bestyrelse@stengade.dk

Når du køber medlemsskab i Foreningen Spillestedet Stengade erklærer du dig samtidigt enig i Stengades formålsparagraf;

§ 1 Formål
Foreningen Spillestedet Stengade har til formål at udvikle, afvikle og formidle musikoplevelser af høj kvalitet. Foreningen har fokus på at fremme ny musik og alternativ musikkultur uden profit for øje.
Yderligere, har foreningen fokus på at sikre en økonomisk bæredygtighed, der skal bidrage til foreningens kontinuerlige drift. Foreningens virke er i høj grad baseret på frivillighed, inkluderende fællesskaber og tilstræber lokal forankring.

Medlemsskab af Spillestedet Stengade t.o.m. generalforsamling 2023.

Vil du melde dig i foreningen kan du få link til køb af medlemskab ved henvendelse til bestyrelsen, dette gøres med at sende mail til bestyrelse@stengade.dk

Når du køber...

Privacy and User Data

When you visit tikkio.com, you agree that we use cookies. These are small data files sent from our website and stored on your computer. These are absolutely necessary for the solution to work in terms of navigation, login and ordering [Read more]

Approve