Continue to cart ×

Your tickets have been reserved, so don’t hesitate to explore more events, before you check out


More events from
Norkirken Melhus

Weekend på IMI Stølen med Norkirken Melhus

Organizer Norkirken Melhus
Venue Imi Stølen
Date 4 - 6. November 2022
Open from 18:00 to 15:00

Velkommen til menighetsweekend på IMI Stølen!

Vi ønsker å legge til rette for en helg for alle generasjoner i menigheten vår.

Menighetsweekend er en av de viktigste arenaene vi har for å knytte oss enda mer sammen, bli kjent, få nye venner, styrke fellesskapet, bli kjent på nytt, rett og slett bedre tid med hverandre. Etter et alt for langt corona-opphold er det gledelig at vi endelig kan reise vekk for input og samhold.

Fredag blir det ikke lagt opp til mye program, men en kjempefin mulighet til å være sammen, prate sammen, spille spill sammen, rett og slett få en rolig start på weekend-oppholdet. Hovedprogrammet starter først på lørdag for de som ikke har mulighet til å kjøre opp til fredag.

For å registrere barn, trykker du på knappen "produkt" ved siden av billetter. Når betaling (del 1) er gjennomført registrerer du familien (del 2) via dette skjema: forms.gle/M6TAkNKwpUUshWhT8

Velkommen til menighetsweekend på IMI Stølen!

Vi ønsker å legge til rette for en helg for alle generasjoner i menigheten vår.

Menighetsweekend er en av de viktigste arenaene vi har for å knytte oss enda mer sammen, bli kjent, få nye venner,...

Maxpris familie - (lørdag-søndag)
-
0
+
3.500,00 NOK     
Maxpris familie - Hele helgen (fredag-søndag)
-
0
+
4.500,00 NOK     
VOKSEN - lørdag - søndag
-
0
+
1.100,00 NOK
VOKSEN Hele helgen (fredag til søndag)
-
0
+
1.590,00 NOK
Privacy and User Data

When you visit tikkio.com, you agree that we use cookies. These are small data files sent from our website and stored on your computer. These are absolutely necessary for the solution to work in terms of navigation, login and ordering [Read more]

Approve