0
Image for RAW AIR 2025 + Afterski på Onkel Thor // VESTFOSSEN

RAW AIR 2025 + Afterski på Onkel Thor // VESTFOSSEN

https://www.facebook.com/onkelthor/
Arrangør VESTFOSSEN RESTAURANTDRIFT AS
Sted Onkel Thor
Storgata 73, 3320 Vestfossen, Norge
Dato 15. mar 2025
Dørene åpner 12:30 til 03:00
Arrangement start 12:30
Aldersgrense 18
Dette arrangementet krever en brukerkonto.
Ordinær billett til afterski
Denne billetten inkluderer kun billett til afterski med Roar Bekkevold og Ole Martin Iversen på Onkel Thor fra kl. 22:00.
-
0
+
150,00 NOK     
Annonseinnhold
VI MINNER OM AT MAN SELV ER ANSVARLIG FOR Å KJØPE BILLETTER TIL SELVE HOPPRENNET!

Vi setter tradisjonen tro opp en egen buss fra Onkel Thor til RAW AIR i Vikersund og samtidig har man også muligheten til å bli med på en skikkelig fest - kanskje årets beste vinterfest?

Vi åpner dørene kl. 12:30 denne dagen, mens det vil være livemusikk med Roar Bekkevold og Ole Martin Iversen fra kl. 13:30 til kl. 14:30! Deretter går bussen til Vikersund omtrent kl. 15:00, før den etterhvert også returnerer til Onkel Thor for afterski! Bussen kommer selvsagt fra Th. Liens Turistbusser, slik som den alltid har gjort. Se hele programmet her:

KL. 12:30: Dørene på Onkel Thor åpner
KL. 13:30: Livemusikk med Roar Bekkevold og Ole Martin Iversen
KL. 15:00: Avreise til Vikersund
KL. 17:00: Rennstart (billetter til hopprennet må man selv skaffe)
KL. 20:30: Avreise fra Vikersund
KL. 21:15: Pølser med tilbehør på Onkel Thor
KL. 22:00: Afterski og livemusikk med Roar Bekkevold og Ole Martin Iversen

Prisen per person vil være 395,- kroner for alt det overnevnte. Dersom man kun ønsker å være med på afterski på Onkel Thor, så koster dette 150,- kroner per person - og disse billettene kjøper man via tikkio.com.

Påmelding til vorspiel, buss, pølser, afterski og livemusikk skjer til Onkel Thor via telefon 32753333 eller via e-post post@onkelthor.no og billettene må forhåndsbetales via Vipps. Dersom du ikke får svar, så send gjerne en melding til 99470248, så tar Espen kontakt med deg så fort han har mulighet.

Før avreise til Vikersund selger vi kjøttdeiglapskaus med flatbrød, for de som eventuelt er litt sultne.

Så hvis du har et snev av interesse for skihopp eller om du bare har lyst til å ta turen til verdens største hoppbakke, er du hjertelig velkommen til å bli med oss på tur! Her blir det garantert hæla i taket og bra liv (både før, under og etter rennet i Vikersund)!

Foretaksnavn: VESTFOSSEN RESTAURANTDRIFT AS

MVA: 991877223