Your cart is empty

Tre Kvinner en Scene

Doors open at 19:00

Tre Kvinner en Scene

Tre Kvinner en scene

Tre kvinner-en scene

295,00 NOK
Organizer
Anne uten Filter
Start time 22.08.2025 19:00
End time 22.08.2025 23:00
Location
Grand Hotel Egersund
Etter utsolgte show både på Syd Vest scene i Sandnes og på Drammen teater går turen nå til Egersund, og Grand Hotel.
Gjør dere klar for en festlig aften.

Hva kan du forvente?
Anne tar oss med fra barndom til nå. Hun er sykepleieren som bjuder på, og forteller om alle flausene på sin vei.De er det mange av. Hun er den som sier det andre bare tenker.
Derfor kaller hun seg for Anne uten filter.
Hun har hatt flere utsolgte show i sin hjem kommune i Strand i Ryfylke, i tillegg i Haugesund, Stavanger, Sandnes og Drammens teater.

Trude har det med å «skli inn på et bananskall,» og trives med å stå på scenen både privat og i jobb. Hun har med skrekkblandet fryd entret standup-formatet etter å ha blitt utfordret av Anne.

Stavangerdamen deler betraktninger fra sine mange år i oljeindustrien og helseforetak. Hun harselerer med egen forfengelighet samt et noe anstrengt forhold til ferie- og fritidsreiser.

Med seg som oppvarmer har de Lisa Longfjeld. Hun er en av Norges yngste komikere, uredd og tester gjerne grensene til publikum. Lisa vant "årets nykommer" under standup festivalen i Stavanger 2022 og har stått på flere scener bl.a Stavangeren, Nieu i Oslo og i Sandnes kulturhus, samt varmet opp for folk som Galvan Mehidi og Henrik Fladseth!

Baren på hotellet kan friste med boblemingling fra kl 1900, og restauranten er åpen for bordreservasjon. Bestillinger gjøres direkte til hotellet på mail eller telefon.
Merchant legal name
VAT
Personalize your experience We use your location to show you events near you. You can change your location at any time.
We do not share your location with anyone. Your location is only used to show you events near you.