Your cart is empty

Gloria & Gentz – Releasekonsert: BLUSH

Doors open at 19:00

Gloria & Gentz – Releasekonsert: BLUSH

Ordinær

218,00 NOK

Student

112,00 NOK
Advertisement
Organizer
Samfunnet Bislet
Open from 22.08.2025 19:00
Show starts 20:00
Location
Samfunnet Bislet
Website https://www.facebook.com/events/1221715795936349
Gloria & Gentz markerer slippet av sitt debutalbum BLUSH (ute 19. august) med en kveld full av musikk, følelser og skamløs humor!🌈

Med en dragqueen i front og røtter i det skeive musikkmiljøet i Oslo, kombinerer Gloria&Gentz dansbar discopop og ærlige ballader. Tekstene favner både fest og fall – utenforskap, kjærlighet, feil man har gjort og friheten i å være seg selv.

Support denne kvelden er ingen ringere enn Sharon S Karen – divaen fra Halden! Med skarp tunge, vittige punchlines og humor med stor H, leverer hun standup som varmer og stikker samtidig. Hun har vært å se på bingokvelder, adventskalender og selvfølgelig: Seilhagen under Halden Pride. Nå kommer hun til Samfunnet Bislet for å sette tonen.

Det blir latter, musikk og dans. Bli med! ❤️
Merchant legal name Samfunnet Bislet
VAT 997467558
Personalize your experience We use your location to show you events near you. You can change your location at any time.
We do not share your location with anyone. Your location is only used to show you events near you.