Din handlevogn er tom

Helaften med Silver Distillery på Kongsberg, torsdag 29. oktober kl 18.00

Dørene åpner kl 18:00

fire Få billetter igjen
Helaften med Silver Distillery på Kongsberg, torsdag 29. oktober kl 18.00
Arrangør
Sanden Hotell as
Dørene åpner 29.10.2026 18:00
Slutt 29.10.2026 23:00
Programstart 18:00
Aldersgrense 20
Sted
Sanden Hotell AS Storgata 1, 3300 Hokksund, Norge
Nettside https://www.sandenhotell.no
Arrangementet starter kl 19.00.

Dørene åpner 18.00

Pris kr 1350,-
20 års aldersgrense

Kristian og Jon Arne startet i 2020 silver Distillery på Kongsberg. De kommer nå til oss på Sanden torsdag 29. oktober for å servere smaksprøver på sine premierte produkter og fortelle historien fra ide til dit de har kommet i dag. Her blir det nok rom for en og annen røverhistorie.

Silver Distillery ble startet med en lidenskap for håndverk, kvalitet og gode smaksopplevelser. Destilleriet er bygget rundt Kongsbergs gruvehistorie og de har så langt det lar seg gjøre jobbet for å bruke lolale råvarer i sine produkter.

De har hatt en reise fra en ide, til noe som ble en stor hobby og nå er i ferd med å bli mer enn hobby.

Det vil serveres tre retters middag der det til hver rett serveres en drink som passer til maten. Det vil også serveres en smak på Eikerakevitten Jubileum som er produsert i samarbeid med Norske akevitters Venner avdeling Eiker. Da med noen råvarer fra Eikerbygdene.

Velkommen til bords for gode mat og drikkeopplevelser krydret med små historier.
Foretaksnavn Sanden Hotell as
MVA 989974505

Et servicegebyr på 15 kr per billett legges til ved utsjekk (maks 30 kr per bestilling).