Din handlevogn er tom

Gæsolin' (GASOLIN' tribute)

Dørene åpner kl 18:00 (23.08.2025)

Gæsolin' (GASOLIN' tribute)

Ordinær

250,00 NOK

Medlem

200,00 NOK

Student

Studentbevis må vises i døra

200,00 NOK

KDA ansatt

Billett for ansatt i Kongsberg Defence & Aerospace. Er kun tilgjengelig ved forhåndskjøp!

100,00 NOK

KM ansatt

Billett for ansatt i Kongsberg Maritime. Er kun tilgjengelig ved forhåndskjøp!

100,00 NOK
Arrangør
KONGSBERG ROCK-OG BLUESKLUBB
Start 23.08.2025 18:00
Slutt 24.08.2025 01:00
Programstart 21:00
Sted
Opsahlgården Christians Kjeller
Kongsberg-bandet Gæsolin´ som av navnet, spiller musikken til det beryktede bandet GASOLIN’, Kim Larsens første band.
Dermed er det duket for gjensyn med gamle kjente låter som ”This is my life”, ” Hvad gør vi nu lille du” ,” Det beste til mig og mine venner” osv.
Bandets desidert mest danske danske Mr Kaj Hansen er en ultra god tolker av Kim Larsen og har nesten like stor kjeft som sjefen sjøl. Kaj er den fødte entertainer og får liv i salen etter første strofe. Som seg hør og bør så har bandet 2 gitarister, disse utfyller hverandre til fingerspissene. Begge gitaristene har lang fartstid i forskjellige band både lokalt og internasjonalt. Bass og trommer må sitte som hånd i hanske når det skal produseres rock’n roll og det gjør det til gangs i denne duoen. De to uekte danskene Espen og Tom Arne står for en mur av komp som bare to uekte dansker kan klare.
Foretaksnavn KONGSBERG ROCK-OG BLUESKLUBB
MVA 985541949
Tilpass din opplevelse Vi bruker din plassering for å vise deg events nær deg. Du kan endre plasseringen din når som helst.
Vi deler ikke din plassering med noen. Din plassering brukes kun til å vise deg events nær deg.