Arendal Rockklubb

Image for Arendal Rockklubb

Arendal Rockklubb er med sine 40 års drift en viktig bidragsyter til byens fantastiske musikkliv! ARK ble stiftet 20. desember 1980, og arrangerte første konsert i klubbens historie 21. januar 1981 — som regnes som den offisielle startdatoen på klubbens virksomhet. Dette gjør oss til Norges eldste DIY rockeklubb! Vi arrangerer 8–10 konserter i året pluss fast ARK-pub en fredag i måneden (sånn cirka den tredje uka i måneden).

Legal Name Arendal Rockklubb
VAT Number 917822948
Website arendalrockklubb.no
Email arendalrk@gmail.com

Upcoming events

Gift card

Purchase a gift card for your friends and family to use on our website. The gift card can be used to purchase tickets for any event by Arendal Rockklubb.

Personalize your experience We use your location to show you events near you. You can change your location at any time.
We do not share your location with anyone. Your location is only used to show you events near you.