Your cart is empty

WORKSHOP ✨ Epoxy for nybegynnere m/ Art by Birk – i Stavanger

WORKSHOP ✨ Epoxy for nybegynnere m/ Art by Birk – i Stavanger

Epoxy kurs - ORDINÆR

Gjelder kurs torsdag 9 oktober. Kursleder ArtByBirk. Inkluderer kursbevis ved fullført kurs. Begrenset antall!

1 990,00 NOK
Advertisement
Organizer
UNDERGROUND GALLERY AS
End time 09.10.2025 21:15
Location
Underground Gallery - Stavanger
Velkommen til en kreativ og uformell kveld hvor du får utforske epoxy-kunsten med kunstneren Helge Birk!

👉 Lag ditt eget epoxy-verk som du får med deg hjem, samt skriftlig kursbevis ved fullført kurs!

Passer perfekt for deg som er nysgjerrig, liker å skape – og som har lyst til å lære en trendy teknikk som er på alles radar!



⏰ Når: Torsdag 9. oktober, kl. 18.00 - 21.00
Kom gjerne 15 min før vi starter! Varighet ca. 3 timer.

📍 Sted: Underground Gallery AS • Steinkargata 24, Stavanger


👥 For hvem?
Kurset passer for nybegynnere og hobby kunstnere. Du trenger ingen forkunnskaper – kun lysten til å utforske og skape noe eget. Alle er velkomne og gjerne ta med en venn!

📚 Dette lærer du!
• Hvordan epoxy fungerer – og hvordan du bruker det trygt.
• Hvordan du blander pigmenter og skaper bevegelse og dybde
• Tips til fargevalg, komposisjon og uttrykk.
• Hvordan du lager et ferdig kunstverk klart til å henges opp

🎓 Du får utdelt kursbevis ved fullført kurs!

🎨 Du får alt du trenger:
• Materiell til ett epoxy-kunstverk
(plate, pigmenter, hansker og alt utstyr)
• Personlig veiledning gjennom hele prosessen
• Et inspirerende miljø sammen med andre kreative sjeler

👕 Ta med deg:
• Arbeidsklær (epoxy kan sette spor!)
• Nysgjerrighet og skaperlyst


💸 Pris: Kr 1.990,-
Alt av utstyr og materiell er inkludert!

Plassene er begrenset og fylles raskt – sikre deg en plass i dag!
❗ Kun 6–8 plasser per kveld

Vi tilrettelegger også for bedrifter og grupper! Ved spørsmål send en e-post: kundeservice@undergroundgallery.no

🎨 Om kunstneren Art By Birk
Helge Birk har helt siden ung alder interessert seg for kunst og tegning. Han har spesialisert seg i bruken av Epoxy og dette begynte han å utforske i 1999. Kunstneren jobbet fast med Epoxy på dagtid og utforsket med bilder og kunst på fritiden. Gjennom årene har han blitt kjent for sin «magi» innenfor Epoxy-faget og utviklet sine teknikker og design.

Kunstneren har tidligere reist rundt i Norge og utført mange spennende designoppdrag for både bedrifter og private. For å nevne noen: Madla Amfi, Equinor Stavanger og Ma$arati, der han laget epoxy-gulv til en av Ma$aratis utstillinger.

Instagram: @art_by_birk_
Nettside: www.artbybirk.com
Merchant legal name Underground Gallery AS
VAT 932693127
Advertisement